
Модуль перетворювача постійного струму TracoPower TEP 75-2411WI-CMF TEP 75-2411WI-CMF, 75 Вт, 5 В/DC, 15 А, 1 шт. 6074337
19 933 ₴
- В наявності
- Код: 6074337
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

DC/DC перетворювач серії TEP 75WI-CMF
Характеристики продукту
- 3-річна гарантія виробника
Опис
TracoPower TEP 75-2411WI-CMF / Вхідний діапазон 4:1, кріплення розетки за допомогою гвинтової клемної колодки та фільтра згідно з EN 55022, клас A. Сертифікація для залізничного застосування згідно з EN 50155, захист від короткого замикання, зовнішнє вмикання/вимикання, регулювання вихідної напруги за допомогою зовнішнього резистора, захист від зворотної полярності на вході.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 97 г |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 15 А |
| З'єднувальні компоненти | гвинтовий термінал |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна вхідна напруга | 36 В постійного струму |
| Максимальний вихідний струм | 15 А |
| Модель із каталогу виробника | ТЭП 75-2411WI-CMF |
| Мінімальна вхідна напруга | 9 В постійного струму |
| Номінальна напруга | 24 В постійного струму |
| Розміри | (Д x Ш x В) 85 x 61 x 38,8 мм - |
| Тип продукту | Модуль DC/DC-перетворювача |
| висота продукту | 38,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 933 ₴
