
Перетворювач постійного струму в постійний струм DIMENSION CD5
Характеристики продукту
- Гальванічне розділення
- Стабільна вихідна напруга
- Збільшення напруги з втратами провідності
Опис
PULS DIMENSION CD5.121 / Перетворювач постійного струму DIMENSION універсальний. Він ідеально підходить як стабільне джерело напруги в системах з живленням від батарей, для регулювання рівня напруги або для підвищення напруги по довгих кабелях. Надзвичайно компактний; легко модернізувати.
Характеристика
- 20% запасу потужності (Powerboost)
- Регульована вихідна напруга
- Монтаж на DIN-рейку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 425 г |
| Вихідний струм | 8 А |
| Вміст | 1 шт. |
| Вхідна напруга | 18 - 32,4 В постійного струму В |
| Максимальна вихідна напруга | 12 В постійного струму |
| Розміри | (Ш x В x Г) 32 x 124 x 102 мм |
| Тип продукту | DC/DC-перетворювач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 583 ₴

