
Перетворювач постійного струму TDK-Lambda DDA325N-D2PN-1212-001 DDA325N-D2PN-1212-001, 325 Вт, 12 В, 14 А, 1 шт. 6074341
20 458 ₴
- В наявності
- Код: 6074341
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Пристрої DDA – це надзвичайно компактні перетворювачі постійного струму з вихідною потужністю до 500 Вт, для монтажу на DIN-рейку.
Пристрої використовують наші перетворювачі точки навантаження серії i6A без гальванічної розв'язки. Навмисне усунення первинної/вторинної розв'язки забезпечує чудову ефективність до 95%, зберігаючи при цьому широкий діапазон вхідної та вихідної напруги. Завдяки діапазону вхідної напруги 9-53 В постійного струму пристрої можуть універсально використовуватися на шинах 12 В, 24 В та 48 В. Діапазон вихідної напруги становить від 3,3 В до 24 В.
Типові застосування включають промислові установки та випробувальні й вимірювальні системи, де всі напруги системи заземлені. Гальванічна розв'язка не потрібна, а серія DDA пропонує гнучке рішення, яке дозволяє перейти від існуючої низьковольтної шини до вищої напруги.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Пристрої використовують наші перетворювачі точки навантаження серії i6A без гальванічної розв'язки. Навмисне усунення первинної/вторинної розв'язки забезпечує чудову ефективність до 95%, зберігаючи при цьому широкий діапазон вхідної та вихідної напруги. Завдяки діапазону вхідної напруги 9-53 В постійного струму пристрої можуть універсально використовуватися на шинах 12 В, 24 В та 48 В. Діапазон вихідної напруги становить від 3,3 В до 24 В.
Типові застосування включають промислові установки та випробувальні й вимірювальні системи, де всі напруги системи заземлені. Гальванічна розв'язка не потрібна, а серія DDA пропонує гнучке рішення, яке дозволяє перейти від існуючої низьковольтної шини до вищої напруги.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 14 А |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 325 Вт |
| Відповідає RoHS | Да |
| Максимальна вхідна напруга | 40 В |
| Максимальний вихідний струм | 14 А |
| Модель із каталогу виробника | ДДА325Н-Д2ПН-1212-001 |
| Мінімальна вхідна напруга | 9 В |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 458 ₴
