
Перетворювач MEAN WELL DDR-480B-24 DC/DC, 480 Вт, 24 В, 20 А, 1 шт. 6074342
24 290 ₴
- Під замовлення
- Код: 6074342
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

MEAN WELL Регульований DC/DC перетворювач 24 В 20 A DIN-рейка 4000 В
Характеристики продукту
- Застосування: ITE, промисловість, залізничні технології Корпус: DIN-рейка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1375 г |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 20 А |
| Вміст | 1 шт. |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Максимальна ефективність | 91% |
| Мінімальна вихідна напруга | 24 В |
| Мінімальна температура | -40 °С |
| Напруга ізоляції | 4.000 В |
| Стан | Нове |
| Тип виходу блока живлення | регульований |
| Характеристики блока живлення | регульована вихідна напруга |
| висота продукту | 125,20 мм |
| ефективність | 91% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 290 ₴
