
Перетворювач постійного струму MEAN WELL DDR-480B-48, 48 В, 10 А, 480 Вт. Кількість виходів: 1 x. Вміст 1 шт. 6074343
20 633 ₴
- В наявності
- Код: 6074343
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Регульований перетворювач постійного струму MEAN WELL 48 В 10 А на DIN-рейку 4000 В
Характеристики продукту
- Застосування: ITE, промисловість, залізничні технології Корпус: DIN-рейка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1375 г |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 10 А |
| Вміст | 1 шт. |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна вихідна напруга | 56 В |
| Максимальна ефективність | 90,5% |
| Мінімальна вихідна напруга | 48 В |
| Мінімальна температура | -40 °С |
| Напруга ізоляції | 4.000 В |
| Стан | Нове |
| Характеристики блока живлення | регульована вихідна напруга |
| висота продукту | 125,20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 633 ₴
