
Перетворювач постійного струму MEAN WELL DDR-480C-24 24 В 20 А 480 Вт Кількість виходів: 1 x Вміст 1 шт. 6074344
16 958 ₴
- В наявності
- Код: 6074344
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

MEAN WELL Регульований DC/DC перетворювач 24 В 20 A DIN-рейка 4000 В
Характеристики продукту
- Застосування: ITE, промисловість, залізничні технології Корпус: DIN-рейка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1375 г |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 20 А |
| Вміст | 1 шт. |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна вихідна напруга | 28 В |
| Максимальна ефективність | 92% |
| Мінімальна вихідна напруга | 24 В |
| Мінімальна температура | -40 °С |
| Напруга ізоляції | 4.000 В |
| Стан | Нове |
| Характеристики блока живлення | регульована вихідна напруга |
| висота продукту | 125,20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 958 ₴
