
Перетворювач змінного/постійного струму MEAN WELL RSP-1600-48CAN 28,8 В 55 А 1600 Вт Комплектація: 1 шт. 6074345
41 108 ₴
- В наявності
- Код: 6074345
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Перетворювач постійного струму в постійний струм
Характеристики продукту
- Сумісний з DC, регульована вихідна напруга, допоміжне живлення AUX, функція дистанційного керування, програмований вихідний струм, сигнал DC OK, паралельна функція
Опис
RPB-1600 – це зарядний пристрій змінного/постійного струму з вихідною потужністю 1,6 кВт та високою щільністю потужності до 25 Вт/дюйм³. Кожна модель має три попередньо визначені криві заряджання, спеціально розроблені для свинцево-кислотних акумуляторів. Завдяки протоколам зв'язку PMBus та CANBus можна запрограмувати додаткову криву для інших типів акумуляторів, таких як літій-іонні акумулятори. Кожна модель охолоджується термостатично керованим вентилятором. Крім того, RPB-1600 пропонує різноманітні механізми захисту для забезпечення найкращого захисту в широкому діапазоні застосувань.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 28,8 В output) |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 1600 Вт |
| Довжина виробу | 300 мм |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Максимальний вихідний струм | 55 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Робоча температура (макс.) | 70 °С |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Перетворювач змінного струму на постійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 108 ₴
