
Перетворювач змінного/постійного струму MEAN WELL RSP-1600-24CAN 27 В 59 А 1593 Вт Комплектація: 1 шт. 6074348
41 108 ₴
- В наявності
- Код: 6074348
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Перетворювач постійного струму в постійний струм
Характеристики продукту
- Регульована вихідна напруга, Програмована вихідна напруга, Програмований вихідний струм, Допоміжне живлення, Функція дистанційного керування, Дистанційне зондування, Сигнал DC OK, Сумісний з DC
Опис
RSP-1600 – це джерело живлення змінного/постійного струму з вихідною потужністю 1,6 кВт, компактним дизайном та високою щільністю потужності до 25 Вт/дюйм. Ця серія працює від вхідної напруги 90-264 В змінного струму та пропонує найвищу вихідну напругу постійного струму в галузі. Кожна модель охолоджується термостатично керованим вентилятором. Крім того, RSP-1600 пропонує високу гнучкість проектування завдяки різним вбудованим функціям, таким як програмування виходу, активне паралельне підключення, дистанційне керування вмиканням/вимиканням, допоміжне живлення тощо.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 27 В output) |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 1593 з.д. |
| Довжина виробу | 300 мм |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Максимальний вихідний струм | 59 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Робоча температура (макс.) | 70 °С |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Перетворювач змінного струму на постійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 108 ₴
