
Вбудований блок живлення змінного/постійного струму MEAN WELL RPB-1600-24CAN 48 В 21 А 1008 Вт Комплектація: 1 шт. 6074349
43 558 ₴
- В наявності
- Код: 6074349
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Перетворювач постійного струму в постійний струм
Характеристики продукту
- Регульована вихідна напруга, програмований вихідний струм, дистанційна функція, допоміжне живлення AUX, сигнал DC OK, безвентиляторний, сумісний з DC, програмована вихідна напруга
Опис
HEP-1000 – це блок живлення змінного/постійного струму потужністю 1000 Вт та зарядний пристрій для акумуляторів, який чудово підходить для середовищ з високою вологістю, пилом, маслом та вібрацією. Вся серія розміщена в алюмінієвому корпусі та повністю покрита теплопровідним силіконом. Вся серія має вхідну напругу змінного струму 90-305 В змінного струму та вихідну напругу постійного струму 24 В, 48 В та 100 В. Окрім високої ефективності до 96%, вся серія працює в діапазоні температур від -40°C до 70°C з конвекцією повітря, без вентилятора. HEP-1000 має повні захисні функції та вібраційні можливості 10G; він відповідає міжнародним стандартам безпеки, таким як TUV EN62368-1 та UL62368-1, а його конструкція відповідає вимогам EN61558-1 та EN60335-1. Серія HEP-1000 – це ефективне рішення для живлення різних промислових застосувань та заряджання.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Максимальна вхідна напруга | 305 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 48 В output) |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 1008 Вт |
| Довжина виробу | 310 мм |
| Максимальний вихідний струм | 21 А |
| Робоча температура (макс.) | 70 °С |
| Тип продукту | Вбудоване джерело живлення змінного/постійного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 558 ₴
