
Перетворювач постійного струму/постійного струму TracoPower THV 12-500P, для друкованої плати 12 В/DC 6 мА 2 Вт Кількість виходів:
28 410 ₴
- Під замовлення
- Код: 6074350
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Перетворювач постійного струму в постійний струм, серія THV
Характеристики продукту
- 3-річна гарантія виробника
Опис
TracoPower THV 12-500P / Ультракомпактні високовольтні модулі, відмінна стабільність вихідної напруги, стабільність високої температури. Регульована вихідна напруга, захист від короткого замикання, металевий корпус.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 65 г |
| Довжина виробу | 110 мм |
| З'єднувальні компоненти | припійні штирки |
| Максимальна вихідна напруга | 500 В постійного струму |
| Максимальна ефективність | 65% |
| Мінімальна вихідна напруга | 0 В постійного струму |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Номінальна напруга | 12 В постійного струму |
| Розміри | (Д x Ш x В) 110 x 12 x 25 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | DC/DC-перетворювач для друкованої плати |
| висота продукту | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 410 ₴
