
Перетворювач постійного струму MEAN WELL SD-1000H-48 DC/DC SD-1000H-48, 1008 Вт, 1 шт. 6074351
23 433 ₴
- В наявності
- Код: 6074351
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Перетворювач постійного струму в постійному струмі в металевому корпусі з гвинтовими клемами. Регульована вихідна напруга. Співвідношення вхідної напруги 2:1. Один вихід.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Закрита конструкція (корпус), гвинтові клеми
- Охолодження вентилятором
- Захист від перевантаження шляхом обмеження струму
- Широкий діапазон вхідної напруги 4:1
- Гальванічна розв'язка входу та виходу
- Ізоляція входу/виходу: 2000 В
- Регульована вихідна напруга
- Захист від короткого замикання
- Увімкнення та вимкнення вихідної напруги за допомогою сигналу дистанційного керування
- Роз'єм датчика для правильної напруги навантаження
- Сигнал постійного струму в порядку
- Допоміжна напруга
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1933,33 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 295,00 мм |
| Кількість записів | 1 х |
| Максимальна вихідна напруга | 48 В постійного струму |
| Модель із каталогу виробника | СД-1000Н-48 |
| Стан | Нове |
| Тип джерела живлення | Короткостроковий |
| Ширина вироби | 127,00 мм |
| висота продукту | 41,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 433 ₴
