
Вбудований блок живлення MEAN WELL RPB-1600-48CAN 24 В 67 A 1608 Вт Комплектація: 1 шт. 6074352
43 558 ₴
- В наявності
- Код: 6074352
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Перетворювач постійного струму в постійний струм
Характеристики продукту
- Регульована вихідна напруга, Програмована вихідна напруга, Програмований вихідний струм, Допоміжне живлення, Функція дистанційного керування, Дистанційне зондування, Сигнал DC OK, Сумісний з DC
Опис
RSP-1600 – це джерело живлення змінного/постійного струму з вихідною потужністю 1,6 кВт, компактним дизайном та високою щільністю потужності до 25 Вт/дюйм. Ця серія працює від вхідної напруги 90-264 В змінного струму та пропонує найвищу вихідну напругу постійного струму в галузі. Кожна модель охолоджується термостатично керованим вентилятором. Крім того, RSP-1600 пропонує високу гнучкість проектування завдяки різним вбудованим функціям, таким як програмування виходу, активне паралельне підключення, дистанційне керування вмиканням/вимиканням, допоміжне живлення тощо.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 24 В output) |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 1608 Вт |
| Довжина виробу | 300 мм |
| Максимальний вихідний струм | 67 А |
| Робоча температура (макс.) | 70 °С |
| Тип продукту | Вбудоване джерело живлення змінного/постійного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 558 ₴
