
Опис
Перетворювач постійного струму в постійному струмі в металевому корпусі з гвинтовими клемами. Регульована вихідна напруга. Співвідношення вхідної напруги 2:1. Один вихід.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Закрита конструкція (корпус), гвинтові клеми
- Охолодження вентилятором
- Захист від перевантаження шляхом обмеження струму
- Широкий діапазон вхідної напруги 4:1
- Гальванічна розв'язка входу та виходу
- Ізоляція входу/виходу: 2000 В
- Регульована вихідна напруга
- Захист від короткого замикання
- Увімкнення та вимкнення вихідної напруги за допомогою сигналу дистанційного керування
- Роз'єм датчика для правильної напруги навантаження
- Сигнал постійного струму в порядку
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1116,67 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 215,00 мм |
| Кількість записів | 1 х |
| Максимальна вихідна напруга | 48 В постійного струму |
| Модель із каталогу виробника | СД-500Л-48 |
| Стан | Нове |
| Тип джерела живлення | Короткостроковий |
| Ширина вироби | 115,00 мм |
| висота продукту | 50,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 458 ₴

