
Бінокулярний стереомікроскоп Kern OSF 439 OSF 439, 40-кратне зображення прохідного та відбитого світла 6075286
26 583 ₴
- В наявності
- Код: 6075286
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Стереоскопічний мікроскоп OSF 439

Характеристики продукту
- Стерео (Гріноу)
- Бінокль
- Механічний стенд
- Світлодіодне підсвічування та прохідне світло

Опис
Модель KERN OSF-4 початкового рівня – це дуже міцний, стійкий та простий у використанні вертикальний стереомікроскоп. Завдяки механічній підставці ці моделі надзвичайно стабільні. Моделі OSF 434 та OSF 435 оснащені трьома об'єктивами та додатковим приводом для точного фокусування. Окрім чудових оптичних властивостей, вони пропонують велику робочу поверхню, що робить їх найзручнішими для роботи у своєму класі. Ці моделі ідеально підходять для шкіл, майстерень та навчальних компаній. Залежно від моделі, світлодіодне підсвічування та модуль підсвічування забезпечують надійне та хороше освітлення протягом усього обстеження. Різноманітність об'єктивів та окулярів не залишає бажати жодного бажання. Окуляри стаціонарно встановлені в тубусах, щоб захистити їх від втрати або пошкодження. Ключовою особливістю цієї різноманітної та міцної серії цифрових мікроскопів є їхня стабільна та точно регульована механіка. Крім того, слід звернути увагу на функціональний та ергономічний дизайн.
Характеристика
- Окуляр WF 10x / Ø 20 мм
- Пилозахисний чохол (485x440 мм)
- Адаптер змінного струму для стереоскопічних мікроскопів 100-230 В (вхід) 0,6 В (вихід)
- Підставка (чорно-білий варіант)
- Підставка (матове скло)
- Окуляри: SWF 10x / Ø 23 мм (опціонально)
- Окуляр WF 15x / Ø 15 мм (опціонально)
- Окуляр WF 20x / Ø 10 мм (опціонально)
- Окуляр WF 5x / Ø 16,2 мм (додатково)
- Адаптер окуляра для камери (стереомікроскоп) (додатково)
- Діаметр труби 30,5 мм
Комплект поставки
- Окуляр WF 10x / Ø 20 мм
- Пилозахисний чохол (485x440 мм)
- Адаптер змінного струму для стереоскопічних мікроскопів 100-230 В (вхід) 0,6 В (вихід)
- Підставка (чорно-білий варіант)
- Підставка (матове скло).
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KERN |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,5 кг |
| Довжина виробу | 276 мм |
| Максимальне оптичне збільшення | 40 х |
| Мінімальне оптичне збільшення | 10 разів |
| робоча напруга | 4,5 В |
| Тип конструкції (мікроскоп) | бінокль |
| Тип освітлення зразка | проходить світло, відображене світло |
| Ширина вироби | 227 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 583 ₴


