
Бінокулярний стереомікроскоп Kern OSF 438 OSF 438, 30-кратне проходження світла та відбиття світла 6075289
29 033 ₴
- В наявності
- Код: 6075289
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Стереоскопічний мікроскоп OSF 438

Характеристики продукту
- Стерео (Гріноу)
- Бінокль
- Механічний стенд
- Світлодіодне підсвічування та прохідне світло

Опис
Базова модель KERN OSF-4 - це дуже міцний, міцний, стоячий і простий у використанні стереоскопічний мікроскоп. Завдяки використанню механічної підставки моделі надзвичайно стійкі. Моделі OSF 434 і OSF 435 оснащені 3 об'єктивами і додатковим приводом для точного фокусування. На додаток до дуже хороших оптичних властивостей, вони забезпечують велику робочу поверхню і, отже, найвищий комфорт роботи в цьому класі. Ці моделі ідеально підходять для шкіл, майстерень і навчальних компаній. Залежно від моделі модуль світлодіодного освітлення та підсвічування забезпечує надійне, хороше освітлення в будь-який час. Різноманітність лінз і окулярів не залишає бажати кращого. Окуляри стаціонарно встановлені в трубках, щоб захистити їх від втрати або пошкодження. Головною особливістю цієї різноманітної та надійної серії цифрових мікроскопів є їх стабільна та точно настроювана механіка. Крім того, варто звернути увагу на функціональність і ергономічність форми.
Характеристика
- Окуляр WF 10x / Ø 20 мм
- Пилозахисний чохол (485x440 мм)
- Адаптер змінного струму для стереоскопічних мікроскопів 100-230 В (вхід) 0,6 В (вихід)
- Підставка (чорно-білий варіант)
- Підставка (матове скло)
- Окуляри: SWF 10x / Ø 23 мм (опціонально)
- Окуляр WF 15x / Ø 15 мм (опціонально)
- Окуляр WF 20x / Ø 10 мм (опціонально)
- Окуляр WF 5x / Ø 16,2 мм (додатково)
- Адаптер окуляра для камери (стереомікроскоп) (додатково)
- Діаметр труби 30,5 мм
Комплект поставки
- Окуляр WF 10x / Ø 20 мм
- Пилозахисний чохол (485x440 мм)
- Адаптер змінного струму для стереоскопічних мікроскопів 100-230 В (вхід) 0,6 В (вихід)
- Підставка (чорно-білий варіант)
- Підставка (матове скло).
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KERN |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,5 кг |
| Довжина виробу | 275 мм |
| Максимальне оптичне збільшення | 30 разів |
| Мінімальне оптичне збільшення | 10 разів |
| робоча напруга | 4,5 В |
| Тип конструкції (мікроскоп) | бінокль |
| Тип освітлення зразка | проходить світло, відображене світло |
| Ширина вироби | 227 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 033 ₴


