
Електронний транспортир Laserliner ARCOMASTER 60 075.131A-ISO, Довжина: 650 мм, Діапазон вимірювання: 0 - 220° 6075348
18 708 ₴
- В наявності
- Код: 6075348
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Цифрові електронні кутоміри з додатковим вбудованим висувним кутовим косинцем для вимірювання кутів у важкодоступних місцях. Два великі підсвічені РК-дисплеї: передній нахилений і тому також читабельний зверху, а другий дисплей на задній панелі дозволяє зчитувати дані з обох боків. Обидва дисплеї можна перевертати одним натисканням кнопки (перевернутий дисплей). Додаткові функціональні клавіші можна використовувати, наприклад, для відображення останнього виміряного кута. Пристрій можна використовувати будь-де, де потрібно точно визначити зовнішні та внутрішні кути від 0 до 220°, будь то вимірювання нахилу даху, регулювання меблів або вікон на кутах і краях.
Характеристика
- 2 великих підсвічених РК-дисплеї (розмір цифр 13 мм)
- Вбудований, знімний регульований кут
- Додатковий вертикальний та горизонтальний рівень
- Міцний алюмінієвий корпус
- функція утримання
- Автоматичне вимкнення
Комплект поставки
- М'яка сумка
- Батарейки.
Коментарі
Будь ласка, зверніть увагу на діапазон калібрування у формулі калібрування, яку можна знайти в розділі «Завантаження».
На цю статтю не поширюється право на відмову.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laserliner |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1005 г |
| Джерело живлення | 2 батарейки типу «міньйон» напругою 1,5 В (типу АА) |
| Діапазон вимірювання | 0 - 220 ° |
| Модель із каталогу виробника | АРКОМАСТЕР 60 |
| Служба калібрування | 0,05 мм відповідно до DIN 877/DIN 2276/ Калібрування приладів із точністю |
| Точність | ±0,2° |
| Частина А | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 708 ₴









