Характеристика
- Індуктивна вимірювальна система, вологостійка, біла, ручна
- нержавіюча сталь
- ДІН 862
- установочний гвинт
- 7,5-мм РК-дисплей
- 4-кратне вимірювання
- поперечні наконечники
- увімкнено/вимкнено
- Електроніка швидкого запуску
- Функція швидкого блокування
- встановлення нульових точок скрізь
- перемикання мм/дюйм
- Функція PRESET (налаштування виміряних ЗНАЧЕНЬ)
- вихід змінних даних RS232 + Digistart USB
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Справа
- З батарейкою CR 2032
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вернер | 0,01 мм |
| Довжина щелепи | 65 мм |
| Калібрування | завод (зі сертифікатом) |
| Матеріал | Сталь |
| Поперечний переріз | 16 мм х 3,5 мм |
| Специфікація матеріалу | Неіржавка сталь |
| Читання | 0,01 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 383 ₴

