
Цифровий штангенциркуль HELIOS PREISSER DIGI-MET 1320 519, Максимальний діапазон вимірювання: 200 мм 6075390
19 583 ₴
- В наявності
- Код: 6075390
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Цифровий штангенциркуль
Характеристики продукту
- Блокування кнопки QuickLock
- Функція швидкого запуску
- Заводське калібрування, сертифіковано
Опис
Індуктивна вимірювальна система, вологостійка, біла ручна · ЗІ ЗМІННОЮ ДАТОЮ
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- 7,5-мм РК-дисплей
- регульований гвинт
- З хрестоподібним наконечником
- Чотирикратне вимірювання
- Квадратний глибиномір
- ЗМІННА ДАНИХ: вихід змінних даних RS 232, Digimatic, USB
- Перемикання мм/дюйм
- Функція швидкого блокування: блокує кнопки, щоб запобігти випадковому скиданню нульової точки
- Встановлення нульових точок скрізь
- Безкоштовний сертифікат заводського калібрування
- Функція швидкого запуску: автоматичне ввімкнення шляхом переміщення повзунка без втрати нульової точки, автоматичне вимкнення через 7 хвилин
Комплект поставки
- Справа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вернер | 0,01 мм (0,0005 дюйма) |
| Довжина щелепи | 50 мм |
| Діапазон вимірювання | 200 мм |
| Максимальний діапазон вимірювань | 200 мм |
| Модель із каталогу виробника | DIGI-MET |
| Специфікація | з виведенням даних |
| Тип продукту | Цифровий штангенциркуль |
| стандарт DIN | ДИН 862 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 583 ₴

