
Повітряний компресор на блискавці ZI-COM50-10
Характеристики продукту
- Місткість бака: 50 л
Характеристика
- Мобільний безмасляний 1-циліндровий компресор
- Надзвичайно простий у догляді
- Ємність бойлера 50 л
- Вертикальний котел економить місце
- Підходить для використання майже у всіх сферах застосування стисненого повітря. Фарбування, затискання, розпилення та накачування м’ячів/шин.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 23,5 кг |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Місткість бака | 50 литров |
| Потужність всмоктування | 240 л/хв |
| робоча напруга | 230 В |
| Ширина вироби | 325 мм |
| висота продукту | 1030 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 033 ₴

