
Базовий компресор потужністю 250-50 Вт
Характеристики продукту
- Продуктивність всмоктування: 200 л/хв
- Місткість бака: 50 л
Опис
Ефективний та довговічний компресор забезпечує легку експлуатацію в комерційних цілях.
Характеристика
- Компресор поршневий, масляний
- Для однофазного змінного струму
- Регульований робочий тиск за допомогою редуктора тиску з манометром
- Гарний холодний запуск завдяки реле тиску з клапаном
- Захист від перевантаження: захищає двигун від перегріву
- Гумовані, стабільні колеса для мобільного використання
- Додатковий манометр для відображення тиску
- 10-річна гарантія на котел (захист від іржі)
Комплект поставки
- Універсальний швидкоз'ємний з'єднувач.
- Ручка з нековзною поверхнею.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 32 кг |
| Місткість бака | 50 литров |
| Потужність всмоктування | 200 л/хв |
| робоча напруга | 230 В |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Повітряний компресор |
| висота продукту | 715 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 058 ₴


