
Повітряний компресор Aerotec SUPERSIL 6 2010261
Характеристики продукту
- Місткість бака: 6 л
Опис
Aerotec SUPERSIL 6 дуже легко транспортувати завдяки ручці, а також він надзвичайно тихий!
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Портативний поршневий компресор у безмасляному виконанні
- Не потребує обслуговування 2-циліндровий агрегат
- Включає редуктор тиску для точного регулювання тиску подачі. Дуже тихий, що робить його ідеальним для використання в приміщенні.
- З гумовими ніжками, що запобігають вібрації основи.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість циліндрів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 15 кг |
| Місткість бака | 6 л |
| Потужність всмоктування | 105 л/хв |
| робоча напруга | 230 В |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Повітряний компресор |
| висота продукту | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 683 ₴

