
Базовий компресор OF потужністю 250-50 Вт
Характеристики продукту
- Місткість бака: 50 л
Характеристика
- Ефективний та довговічний компресор забезпечує легку експлуатацію в комерційних цілях.
- Безмасляний поршневий компресор: легке транспортування та знижені витрати на обслуговування
- Для однофазного змінного струму
- Регульований робочий тиск за допомогою редуктора тиску з манометром
- Гарний холодний запуск завдяки реле тиску з клапаном
- Захист від перевантаження: захищає двигун від перегріву
- Гумовані, стабільні колеса для мобільного використання
- Тестування перед запуском не потрібне
- Додатковий манометр для відображення тиску
- Гумова ручка забезпечує комфортне використання.
Комплект поставки
- Універсальний швидкоз'ємний з'єднувач.
- Ручка з нековзною поверхнею.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість циліндрів | 1 |
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 30 кг |
| Місткість бака | 50 литров |
| Потужність всмоктування | 280 л/хв |
| робоча напруга | 230 В |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Повітряний компресор |
| висота продукту | 662 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 283 ₴



