
Акумуляторний компресор POWER 160-5 18 LTX BL OF

Характеристики продукту
- Місткість бака: 5 л
Характеристика
- Легкий та ефективний акумуляторний компресор із безщітковим двигуном для використання у внутрішніх будівлях та на будівельних майданчиках. Безмасляний поршневий компресор: легке транспортування та знижені витрати на обслуговування. Приладова панель із зручними для читання манометрами для тиску в баку та робочого тиску. Регульований робочий тиск за допомогою редуктора тиску з манометром.
- Арматура та елементи керування в трубчастій рамі захищені та добре видимі
- Другий комплект батарей можна встановити безпосередньо на компресор для продовження роботи без перерви.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Батарейки та зарядний пристрій не входять до комплекту. Потрібно купувати окремо!

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість циліндрів | 1 |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 9,9 кг |
| Довжина виробу | 380 мм |
| Максимальна швидкість | 2760 об/хв |
| Стан | Нове |
| Швидкість потоку | 70 л/хв |
| Ширина вироби | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 383 ₴







