
Компресор Metabo Power 250-10 Вт

Характеристики продукту
- Компактний та мобільний поршневий компресор для використання всередині приміщень та на будівельних майданчиках.
- Портативний монтажний компресор — ідеально підходить для скоблення, забивання цвяхів та пресування труб
- Для однофазного змінного струму
- Безмасляний поршневий компресор: легке транспортування та знижені витрати на обслуговування
- Приладова панель з легко читаними манометрами для вимірювання тиску в балоні та робочого тиску
- Регульований робочий тиск за допомогою редуктора тиску з манометром
- Арматура та елементи керування в трубчастій рамі захищені та добре видимі
- Можливість перемотування кабелю
- Гарний холодний запуск завдяки реле тиску з клапаном
- Захист від перевантаження: захищає двигун від перегріву
- Гумові ніжки забезпечують оптимальну стійкість
- Підйомні вушка для безпечного та легкого транспортування на будівельному майданчику
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 2 універсальні швидкі з'єднувачі.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 24 кг |
| Місткість бака | 10 літрів |
| Потужність всмоктування | 220 л/хв |
| Стан | Нове |
| Швидкість потоку | 100 л/хв |
| Ширина вироби | 480 мм |
| висота продукту | 348 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 383 ₴





