
Повітряний компресор Aerotec Airliner 5 Go 200680, 1100 Вт, 10 бар 6075411
15 840 ₴
- Під замовлення
- Код: 6075411
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Авіалайнер 5 - Повітряний компресор Go

Характеристики продукту
- Місткість бака: 5 л
- Без олії

Опис
Портативний поршневий компресор без масла. Надзвичайно плоска, компактна конструкція. Можна використовувати вертикально або горизонтально. Має алюмінієву ручку та регульовані ремені.
Характеристика
- 1-циліндровий агрегат, що не потребує обслуговування
- Редуктор тиску
- Зрозуміла панель керування

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість циліндрів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 8,5 кг |
| Місткість бака | 5 літрів |
| Потужність всмоктування | 200 л/хв |
| робоча напруга | 230 В |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Повітряний компресор |
| висота продукту | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 840 ₴



