
Компресор Einhell TE-AC 270/24/10

Характеристики продукту
- Місткість бака: 24 л

Опис
Компресор Einhell TE-AC 270/24/10 — це потужний надійний бігун на довгі дистанції, який відповідає високим вимогам. Завдяки високоякісним компонентам і мастилу він забезпечує дуже тривалий термін служби. Рівень масла можна легко перевірити через оглядове скло. Робочий тиск до 10 бар можна адаптувати до багатьох застосувань за допомогою редуктора тиску. Завдяки 24-літровому баку компресор має достатньо стисненого повітря для багатьох застосувань. Регульований робочий тиск TE-AC 270/24/10 можна легко зчитати на великому манометрі, який можна зняти за допомогою швидкого з’єднання. Для роботи з нерегульованим тиском в котлі також доступні манометр і швидкороз'єм. Практичний зливний гвинт для зливу конденсату забезпечує зручне обслуговування. Зворотний клапан і запобіжний клапан забезпечують безпечну роботу TE-AC 270/24/10, а великі колеса і транспортувальна ручка полегшують транспортування. На надійний, довговічний котел поширюється 10-річна гарантія від іржі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Перевірка рівня масла
- Манометр
- Швидкий з'єднувач
- Ручка для транспортування
- Антивібраційна основа
- Насосний гвинт
- 10-річна гарантія виробника від іржі резервуара
- Зворотний клапан
- Запобіжний клапан
- 1-циліндровий агрегат
Комплект поставки
- 1 компресор TE-AC 270/24/10

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість циліндрів | 1 |
| Виробник | Einhell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 27 кг |
| Місткість бака | 24 л |
| Потужність всмоктування | 270 л/хв |
| робоча напруга | 230 В |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Повітряний компресор |
| висота продукту | 620 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 033 ₴










