
Пребена Vigon 120 повітряний компресор Vigon120
Характеристики продукту
- Місткість бака: 12 л
Характеристика
- Манометр котла
- Редуктор тиску з манометром
- Якісний реле тиску
- Гумова ручка
- Гумові ніжки для безпечного стояння.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість циліндрів | 1 |
| Виробник | Prebena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 18 кг |
| Місткість бака | 12 л |
| Потужність всмоктування | 120 л/хв |
| робоча напруга | 230 В |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Повітряний компресор |
| висота продукту | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 983 ₴

