
Компресор Компресор Stanley Fatmax HY 227/10 / 50V
Характеристики продукту
- Місткість бака: 50 л
Характеристика
- Мобільний поршневий компресор у масляному виконанні. 1-циліндровий агрегат, що не потребує технічного обслуговування.
- Комплект включає редуктор тиску для точного налаштування тиску подачі.
- З чітким робочим блоком та великими, легко читаними манометрами
- Сталевий корпус захищає пристрій
- Міцна гумова ручка для зручного використання
- Гумові ніжки для найкращої стійкості під час використання.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість циліндрів | 1 |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Виробник | Stanley |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 26 кг |
| Місткість бака | 50 литров |
| Стан | Нове |
| Швидкість потоку | 220 л/хв |
| Ширина вироби | 340 мм |
| висота продукту | 870 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 608 ₴

