
Повітряний компресор STANLEY D 211/8/50S 2017211
Характеристики продукту
- Місткість бака: 50 л
Опис
Мобільний поршневий компресор у версії з масляним змащенням · Безпосереднє керування 1-циліндровим агрегатом · Редуктор тиску для точного налаштування тиску дозування в комплекті · Кульовий клапан для зливу конденсату в комплекті · Висока стійкість завдяки 2 гумовим ніжкам під час використання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість циліндрів | 1 |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Виробник | Stanley |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 35 кг |
| Місткість бака | 50 литров |
| Стан | Нове |
| Швидкість потоку | 220 л/хв |
| Ширина вироби | 830 мм |
| висота продукту | 665 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 283 ₴

