
Компресор Компресор Stanley Fatmax DV2 400/10/50
Характеристики продукту
- Місткість бака: 50 л
Характеристика
- Мобільний поршневий компресор у виконанні з масляним змащенням
- V-подібний 2-циліндровий агрегат
- Довга ручка для зручного транспортування.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість циліндрів | 2 |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Виробник | Stanley |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 51 кг |
| Місткість бака | 50 литров |
| Стан | Нове |
| Швидкість потоку | 350 л/хв |
| Ширина вироби | 350 мм |
| висота продукту | 670 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 858 ₴

