
Компресор Stanley Fatmax DN 200/10/30V
Характеристики продукту
- Ємність бака: 30 л
Характеристика
- Безмасляний поршневий компресор. 1-циліндровий агрегат, що не потребує обслуговування.
- Включає редуктор тиску для точного регулювання тиску подачі
- Зі зрозумілим блоком керування та великим, легко читаним манометром. Міцна ручка для зручного використання.
- Гумові ніжки для найкращої стійкості під час використання.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість циліндрів | 1 |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Виробник | Stanley |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 25 кг |
| Місткість бака | 30 літрів |
| Стан | Нове |
| Швидкість потоку | 220 л/хв |
| Ширина вироби | 340 мм |
| висота продукту | 865 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 758 ₴

