
Викрутка хрестова PH 2 Phoenix Contact SZK PH2 VDE 1205163 DIN ISO 8764-1, DIN EN 60900 6075536
15 010 ₴
- Під замовлення
- Код: 6075536
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Хрестова викрутка Phoenix Contact SZK PH2 VDE 1205163
Характеристики продукту
- СЗК PH2 VDE
- Промислова упаковка, вміст 10 штук
Опис
Phoenix Contact 1205163 / Викрутка, хрестоподібна PH, ізольована VDE, розмір: PH 2 x 100 мм, 2-компонентна рукоятка, з нековзним покриттям
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 205 мм |
| Довжина ручки | 105 мм |
| Застосунок | VDE |
| Розмір викрутки | PH 2 |
| Специфікація матеріалу | легована сталь |
| Тип продукту | хрестова викрутка |
| діаметр леза | 6 мм |
| стандарт DIN | DIN ISO 8764-1 DIN EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 010 ₴
