
Викрутка хрестова PH 3 Phoenix Contact SZK PH3 VDE 1212536 DIN ISO 8764-1, DIN EN 60900 6075537
13 983 ₴
- В наявності
- Код: 6075537
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Викрутка VDE
Характеристики продукту
- СЗК PH3 VDE
- Промислова упаковка, вміст 10 штук
Опис
Phoenix Contact 1212536 / Викрутка, хрестоподібна PH, ізольована VDE, розмір: PH 3 x 150 мм, 2-компонентна рукоятка, з нековзним покриттям
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 262 мм |
| Довжина ручки | 112 мм |
| Застосунок | VDE |
| Розмір викрутки | Ф 3 |
| Специфікація матеріалу | легована сталь |
| Тип продукту | хрестова викрутка |
| діаметр леза | 8 мм |
| стандарт DIN | DIN ISO 8764-1 DIN EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 983 ₴
