
Хрестова викрутка PZ 3 Phoenix Contact SZK PZ3 VDE 1212599 DIN ISO 8764-1 6075543
21 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 6075543
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Хрестова викрутка Phoenix Contact SZK PZ3 VDE 1212599
Характеристики продукту
- СЗК ПЗ3 ВДЕ
- Промислова упаковка, вміст 10 штук
Опис
Phoenix Contact 1212599 / Викрутка, хрестоподібна, PZ, ізольована VDE, розмір: PZ 3 x 150 мм, 2-компонентна рукоятка, з нековзним покриттям
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 262 мм |
| Довжина ручки | 112 мм |
| Застосунок | VDE |
| Розмір викрутки | ПЗ 3 |
| Специфікація матеріалу | легована сталь |
| Тип продукту | хрестова викрутка |
| діаметр леза | 8 мм |
| стандарт DIN | ДИН ИСО 8764-1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 200 ₴
