
Торцеві ключі Hazet 953SPC з тріскачкою, 1/2" (12,5 мм), хром-ванадієва сталь, 47 предм. 6075681
19 583 ₴
- В наявності
- Код: 6075681
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Торцеві ключі Hazet 953SPC з тріскачкою

Характеристики продукту
Комплект поставки
- Вміст 6,3 мм (1/4 дюйма):9 головок 5 - 13 мм
- Перемикається брязкальце
- Ручка
- Подовжувач: 101,5 мм
- Бітовий адаптер
- 5 чорних шестигранних біт: 2 - 6 мм
- 3 плоскі біти: 4/6/8 мм
- 4 біти Phillips: PH1/PH2/PZ1/PZ2
- 5 біт TORX®: T10/T15/T20/T25/T30
- Вміст 12,5 мм (1/2 дюйма):14 розеток: 11 - 19/21/22/24/27 мм
- Перемикається брязкальце
- 2 подовжувачі: 123 і 248 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hazet |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3200 г |
| Вміст | 1 комплект |
| Довжина виробу | 390 мм |
| Матеріал | Хромованадієва сталь |
| Розміри | (Д x Ш x В) 390 x 265 x 73 мм |
| Тип продукту | Набір торцевих ключів |
| розмір ключа | 5 мм5,5 мм6 мм7 мм8 мм9 мм10 мм11 мм12 мм13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 583 ₴







