
Акумуляторний степлер Makita ST113DSMJ з 2 акумуляторами, зарядним пристроєм та кейсом 6075729
44 060 ₴
- Під замовлення
- Код: 6075729
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика
- Одиночне або серійне виконання
- Регульована глибина забивання
- Літій-іонна технологія
- Оглядове вікно
- Вбудоване світлодіодне освітлення
- Ручка з покриттям Softgrip.
Комплект поставки
- 2 x літій-іонний акумулятор BL1040B 10,8 В 10,8 В/4,0 А·год
- Зарядний пристрій DC10SA 10.8V
- МАКПАК Гр.1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 4 А·год |
| Ваги | 1,5 кг |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 2 |
| Розміри | (Д x Ш) 211 мм x 81 мм - |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Ширина вироби | 81 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 060 ₴









