
Опис
Портативний традиційний зварювальний апарат MIG/MAG на 230 В, 30-160 А для початківців та експертів. Ідеально підходить для легких ремонтних робіт. Просте керування. Має напівсинергетичне керування. Зварює сталь, нержавіючу сталь та алюміній. Інтуїтивно зрозуміле керування за допомогою таблиці SMART. Він також дозволяє початківцям легко встановлювати параметри зварювання. Виходячи з калібру дроту та товщини листового металу, що зварюється, користувач може легко встановити необхідну швидкість подачі дроту.
Комплект поставки
- Шланг довжиною 2,20 м
- Заземлювальний дріт
- Котушка для дроту 0,6/0,8 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gys |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø зварювального дроту | (Schutzgas/Fülldraht) 0,6–1,0 мм/0,9–1,2 мм |
| Ваги | 25 кг |
| Довжина виробу | 540 мм |
| Зварювальний струм (діапазон) | 30 - 160 А |
| робоча напруга | 230 В/50 Гц |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Зварювальний MIG/MAG |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 858 ₴



