
Інверторний зварювальний апарат
Характеристики продукту
- Зі зварювальним шоломом
Опис
Інверторний зварювальний апарат з електродами 230 В, 10–160 А для ремонтних та технічних робіт. Зварює всіма поширеними рутиловими електродами, електродами з нержавіючої сталі, чавунними електродами та стрижневими електродами з базовою напругою. Технологія PROTEC400 для захисту від перенапруги до 400 В. Захищає від перенапруги, зниженої напруги та коливань напруги в мережі.
Характеристика
- Інверторний зварювальний апарат з мікропроцесорним керуванням
- Висока динаміка електричної дуги є інноваційною перевагою і поки що єдиною на ринку зварювального обладнання.
- Підходить для всіх поширених рутилових та основних покритих електродів, підключених до постійного струму (сталь, нержавіюча сталь, чавун тощо)
- Практичний та зручний завдяки малій вазі (4,2 кг), значно зменшеному об'єму та дуже низькому споживанню енергії (16 А від розетки із запобіжником AM)
- Хороші властивості запалювання завдяки підвищеній напрузі холостого ходу
- Стабільна продуктивність зварювання
- Постійна ефективність напилення електродів завдяки постійному струму
- Нечутливий до коливань струму та електричної дуги
- Дуже добре горіння та стабільна електрична дуга.
Комплект поставки
- Заземлювальний кронштейн (1,6 м/ø 16 мм²)
- Тримач електрода (2 м/ø 16 мм²)
- Зварювальна маска Master 11.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gys |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | 16 А |
| Довжина виробу | 270 мм |
| Зварювальний струм (діапазон) | 10 - 160 А |
| Напруга спокою | 72 В |
| робоча напруга | 230 В/50 Гц |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Інверторний зварювальний апарат |
| висота продукту | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 233 ₴

