
Інверторний зварювальний апарат Holzmann Maschinen TISA200 5 - 200 A з аксесуарами 6075756
33 933 ₴
- В наявності
- Код: 6075756
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика
- Компактний дизайн
- Інверторна технологія
- Портативний
- Високочастотне автоматичне запалювання
- Легкий у використанні
- Стабільний зварювальний струм
- Швидка, динамічна реакція
- Працює дуже тихо
- Захист від перевантаження та короткого замикання
- Постійне рівномірне зварювання.
Комплект поставки
- Редуктор тиску
- Обладнання зварювального майданчика
- Обладнання для зварювання TIG
- Містка коробка з вольфрамовими електродами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Напруга холостого ходу | 70 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 10 кг |
| Довжина виробу | 170 мм |
| Зварювальний струм (діапазон) | 5 - 200 А |
| робоча напруга | 230 В/50 Гц |
| Стан | Нове |
| Тип | ТИСА 200 |
| Ширина вироби | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 933 ₴
