
Цифрова паяльна станція ERSA RDS 80

Характеристики продукту
- 80 Вт
- Цифровий дисплей
- Губка для сухого очищення кінчиків
- Діапазон температур від 150 до 450°C - нагрівальний елемент PTC
Опис
Паяльник ERSA RDS 80 керується процесором і, окрім прямого вибору трьох програмованих температур, пропонує низку корисних функцій: функцію очікування та автоматичного вимкнення, а також великий, легко читабельний РК-дисплей. Потужний PTC-нагрівальний елемент паяльника RT 80 (макс. потужність нагріву 290 Вт) забезпечує швидке досягнення температури (приблизно 40 секунд) з достатнім запасом потужності. Дуже висока потужність нагріву та широкий вибір паяльних жал із внутрішнім нагрівом серії 832/842 забезпечують широкий спектр застосування.
Характеристика
- Безступінчастий діапазон температур
- Відображення функцій на багатофункціональному РК-дисплеї
Комплект поставки
- Паяльна станція
- Паяльник RT 80 з паяльним жалом безперервної дії ERSADUR 842 CD, 2,2 мм, у формі долота
- Підставка RH 80 з губкою.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 3,26 кг |
| Джерело живлення | от электросети |
| Максимальна температура | +450 °С |
| робоча напруга | 230 В змінного струму |
| Розміри | (Д x Ш) 260 мм x 250 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Паяльна станція |
| Час розігрівання | від 0 до 350 °C за кімнатної температури |
| Ширина вироби | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 683 ₴



