
Паяльна та демонтажна станція Star Tec ST 804 80400 потужністю 80 Вт, температура +150 - +450 °C 6075799
24 483 ₴
- В наявності
- Код: 6075799
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Компактна паяльна/розпаювальна станція ST 804
Характеристики продукту
- Можливість паяння та розпаювання одним пристроєм!
- У комплект входить набір аксесуарів 17 шт.
Опис
Можливість паяння та розпаювання одним пристроєм! Ідеальні пристрої для професіоналів і вимогливих ентузіастів електроніки. Легка та ергономічна паяльна станція. Керамічний нагрівальний елемент потужністю 80 Вт і швидкою заміною наконечника. Професійний інструмент, оснащений рейкою вирівнювання та повнохвильовою електронікою. Постійна підтримка заданої температури завдяки термодатчикуWeitere herausragende Merkmale:Міцна насадка для відпаювання з наконечником, що концентрує теплову енергію. Швидке перемикання режиму роботи, плавне регулювання потоку повітря, перемикач всмоктування на насадці
Характеристика
- Світлодіодний індикатор температури
Комплект поставки
- Компактна паяльна/розпаювальна станція
- Паяльник
- Приставка для демонтажу з кабелем та наконечником для демонтажу
- Фурнітура, 17 шт. Набір аксесуарів (3 жала для паяння 1,1/1,5/2,0 мм -- 2 жала для паяння, гостре/плоске жало -- 3 пачки жерсті -- 1 тримач для жерсті -- 10 повітряних фільтрів)
- Вимикач, підставка з губкою для чищення
- Інструкція користувача
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Волість | 80 Вт |
| Довжина виробу | 166 мм |
| Максимальна температура | +450 °С |
| Максимальний обсяг повітря | 2,5 л/хв |
| робоча напруга | 230 В змінного струму |
| Стан | Нове |
| Тип дисплея | Аналоговий |
| Ширина вироби | 115 мм |
| висота продукту | 101 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 483 ₴
