
Блок живлення для паяльної та демонтажної станції Weller WT2M T0053443399 150 Вт 100 - 450 °C 6075810
46 358 ₴
- В наявності
- Код: 6075810
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Блок живлення WD WT2M

Характеристики продукту
- 2-канальний блок мікроінструментів
- Сумісний з різними паяльниками та жалами Weller

Опис
Багатофункціональна 2-канальна паяльна станція WT 2M потужністю 150 Вт пропонує високу продуктивність, просте керування та тривалий термін служби паяльного жала. Крім того, паяльна станція зворотно сумісна з мікропластинчастими жалами Weller та багатьма іншими пасивними паяльними жалами.
Комплект поставки
- Силовий агрегат

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M&T |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2.92 |
| Довжина виробу | 270 мм |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Мінімальна температура | 100 °С |
| Розміри | (Д x Ш x В) 270 x 225 x 210 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Блок живлення для паяльно-розпарювальної станції |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 358 ₴





