
Рюкзак для інструментів без обладнання Knipex Modular X18 00 21 50 LE, (Д x Ш x В) 470 x 340 x 530 мм 6075817
18 008 ₴
- В наявності
- Код: 6075817
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

KNIPEX 00 21 50 LE Modular X18 порожній

Характеристики продукту
- Всього 21 ручка та 37 кишень
- Частково з блискавками

Опис
00 21 50 LE KNIPEX Modular X18 Підходить вам та вашому інструменту: практичний та зручний завдяки повністю відкриваючій передній та задній частинам, знімній панелі для інструментів та ергономічній задній оббивці. Такий же індивідуальний, як і ви: оптимальна гнучкість завдяки інноваційним адаптерам FIDLOCK® та ремінцям MOLLE. Адаптований до будь-якого завдання: з двома окремими внутрішніми відділеннями для інструментів, вимірювальних приладів, ноутбука або планшета. Міцна тканина виготовлена з перероблених синтетичних волокон зі сталого джерела: захищена від бризок та легко чиститься. Водонепроникна основа з ударостійкого пластику забезпечує стабільність у відкритому та закритому вигляді, висотою 6 см. Чотири ремінці MOLLE зсередини та зовні дозволяють прикріплювати будь-які адаптери, карабіни або аксесуари, які ви бажаєте. Швидкі з'єднання FIDLOCK® кріпляться або розстібаються миттєво. З 21 ремінцем та 37 кишенями, деякі з яких на блискавці. З ремінцем для кріплення до телескопічних ручок кейсів для інструментів.
Характеристика
- Чотири ремені MOLLE всередині та зовні для кріплення будь-яких адаптерів, карабінів або аксесуарів за бажанням
- З 21 кріпильним ременем та 37 кишенями, деякі з яких на блискавці, з ремінцем для кріплення до телескопічних ручок інструментальних кейсів
- Швидкоз'ємні з'єднання FIDLOCK® монтуються та роз'єднуються миттєво
Коментарі
- Цей продукт не призначений для продажу в США.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Виробник | Knipex |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 18 л |
| Ваги | 2,9 кг |
| Глибина продукту | 210 мм |
| Тип клавіатури | Англійська, QWERTY |
| Ширина вироби | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 008 ₴





