
Сумка для інструментів з аксесуарами Bosch Professional GWT 20 1600A02H5B, (Д x Ш x В) 430 x 230 x 340 мм 6075828
20 990 ₴
- Під замовлення
- Код: 6075828
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Комбінований комплект GWT 20
Характеристики продукту
- Сумка для інструментів з набором ручних інструментів
Опис
Незамінний набір для максимальної мобільності – відкрита сумка для інструментів та 8 ручних інструментів Bosch Professional для максимальної гнучкості. Універсальні відділення та внутрішні кишені забезпечують швидкий доступ та індивідуальну організацію інструментів. Безпечне транспортування інструментів завдяки вбудованим кріпильним кліпсам L-BOXX.
Характеристика
- З ременем для перенесення. Можна штабелювати в L-Boxx.
Комплект поставки
- ГВТ 20
- 3 викрутки SL 3.5 / 6.5 / PH 2
- Набір шестигранних ключів, 9 предм.
- Діагональні кусачки
- Молоток слюсаря
- Рівень 25 см (магнітний)
- Складаний універсальний ніж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 23 кг кг |
| Розміри | (Д x Ш x В) 430 x 230 x 340 мм |
| Тип серії Bosch | Bosch для професіоналів (синій) |
| Ширина вироби | 230 мм |
| висота продукту | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 990 ₴
