
Розміри ящика для інструментів STANLEY FMST1-75531 (Д x Ш x В) 99 x 59 x 62 см 6075857
16 870 ₴
- Під замовлення
- Код: 6075857
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика
- Місткість 240 л
- Металеві ремені закріплюють додаткове навантаження зверху за допомогою натяжних ременів
- IP65 - захист від пилу та струменів води
- 7-дюймові міцні гумові колеса та надзвичайно широка телескопічна ручка для покращеної маневреності
- Металеві пряжки з нержавіючої сталі з вушками для замка.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота | 51 см |
| Внутрішня ширина | 46 см |
| Довжина виробу | 99 см |
| Розміри | (Д x Ш x В) 99 x 59 x 62 см - |
| Ширина вироби | 59 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 870 ₴




