
DEWALT DCF680G2 Акумуляторний шарнірний шурупокрут 7,2 В/DC 1,0 Аг 6075868
16 460 ₴
- Під замовлення
- Код: 6075868
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний шарнірний викрутка

Характеристики продукту
- Літій-іонний акумулятор 7,2 В/DC/1,0 Аг
- Максимальний крутний момент 4,0 Нм

Опис
Контролюйте напрямок і швидкість за допомогою потрібного руху руки. Двопозиційна ручка (пістолетна та вертикальна) забезпечує оптимальне керування в усіх випадках. 16-позиційне регулювання крутного моменту з точним відключенням забезпечує точне загвинчування.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Індикатор рівня заряду батареї з 3 світлодіодами
- Потужна викрутка з інноваційною технологією керування.
- Швидка та проста заміна біт завдяки функції "вставити та завантажити".
- Світлодіодне кільце з 2 яскравими світлодіодами для оптимальних умов освітлення в робочій зоні.
Комплект поставки
- Акумуляторний шарнірний викрутка
- Літій-іонний акумулятор x 2 шт.
- Швидка зарядка зарядного пристрою
- Транспортний кейс

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 1,0 А·год |
| Ваги | 1,28 кг |
| Діапазон холостого ходу | 430 об./хв |
| Максимальний крутний момент | 4,0 Нм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 310 x 225 x 79 мм |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Ширина вироби | 225 мм |
| висота продукту | 79 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 460 ₴






