
Акумуляторний дриль-шуруповерт
Характеристики продукту
- Літій-іонний акумулятор 18 В/2000 мАг
Опис
Найновіше покоління потужного 2-швидкісного акумуляторного дриля-шурупокрута зі значно компактнішими розмірами та меншою вагою, ніж його попередник. Довший час роботи та довший термін служби завдяки інноваційній технології безщіткового двигуна. Оптимально налаштований 2-швидкісний металевий редуктор для чудової передачі потужності. 15-ступінчастий модуль крутного моменту з безпечним та надійним відключенням крутного моменту забезпечує точне загвинчування за будь-яких умов. Електроніка легкого перемикання для точного свердління та точного загвинчування. Легке та тривале використання завдяки електроніці безпеки (постійний контроль температури акумулятора та захист від розрядки). Міцний 13-міліметровий суцільнометалевий швидкозатискний патрон із центральним затисканням кулачка, а також легке керування завдяки автоматичному блокуванню шпинделя. Відмінна керованість завдяки надзвичайно компактній конструкції загальною довжиною 16 см, дуже легкій конструкції та ергономічній гумовій рукоятці. Потужне, надяскраве світлодіодне підсвічування забезпечує легку роботу за будь-яких умов освітлення. Безпроблемна робота забезпечується міцним металевим гачком для ременя. У комплекті два надкомпактні літій-іонні акумулятори зі світлодіодним індикатором ємності, сумісні з усіма 18-вольтовими акумуляторними інструментами XR.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Акумуляторний дриль-шуруповерт
- 2 літій-іонні акумулятори ємністю 2 Аг
- Система швидкої зарядки (для всіх акумуляторів XR від 10,8 до 18 В з акумуляторами Flexvolt)
- Металева кліпса для ременя
- T STAK-Box
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,4 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Діапазон затиску ручки | 1,5 - 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління | (Дерево/метал) 30/13 мм |
| Розміри | (Ш x В) 420 мм x 350 мм - |
| Тип приводу | 2-швидкісна |
| Ширина вироби | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 433 ₴

