
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF485RFJ 18V 3Ah з 2 акумуляторами, кейсом та зарядним пристроєм 6075872
18 533 ₴
- В наявності
- Код: 6075872
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF485RFJ 18V 50Nm у корпусі Makpac + 2 акумулятори 3.0 Ah + зарядний пристрій
Характеристики продукту
- Літій-іонний акумулятор 18 В/3 Аг
- Максимальний крутний момент 50/27 Нм
- Рівні крутного моменту 21
Характеристика
- Безщітковий двигун для більш ефективного використання ємності акумулятора. Регулювання крутного моменту в 21 кроку. Швидкозатискний патрон. Світлодіодне освітлення.
Комплект поставки
- Акумуляторний дриль-шуруповерт
- 2 літій-іонні акумулятори ємністю 3,0 Аг
- Зарядний пристрій
- Подвійний наконечник біти
- Транспортний кейс
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1700 г |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Діапазон затиску ручки | 1,5 - 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління | (дерево/сталь) 38/13 мм |
| Напруга | 18 В |
| Технічні характеристики електроінструменту | вмік. 2 батареї, вмик. чохол, вмик. зарядний пристрій |
| Тип приводу | 2-швидкісна |
| Швидкість холостого ходу | 1-я передавання 0-500 об./хв 2-я передача 0-19000 об./хв |
| Ширина вироби | 79 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 533 ₴
