
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF484RTJ DDF484RTJ 18 В 5 Аг, включаючи 2 батареї, включно з кейсом 6075873
35 508 ₴
- В наявності
- Код: 6075873
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

18V акумуляторний дриль-шуруповерт DDF484RTJ

Характеристики продукту
- Літій-іонний акумулятор 18 В/5 Аг
- Максимальний крутний момент (м'який/жорсткий) 22/54 Нм
- Ступені крутного моменту 21+1

Опис
DDF484RTJ 18V / 5.0Ah Акумуляторний дриль-шуруповерт з гальмом двигуна. Безщітковий двигун для більшої міцності, тривалішого терміну служби та компактнішої конструкції. Компактний акумуляторний дриль-шуруповерт з довжиною корпусу лише 172 мм. З яскравим подвійним світлодіодним підсвічуванням. 2-швидкісний планетарний редуктор, суцільнометалева конструкція. 21-ступінчасте регулювання крутного моменту + свердління. Міцний литий алюмінієвий корпус редуктора. Індикатор рівня заряду. Технічні дані: Ємність акумулятора: 5 Ah, Напруга акумулятора: 18 V, М'який крутний момент: 30 Nm, Жорсткий крутний момент: 54 Nm, Відкриття патрона: 1.5-13 мм, Діаметр свердління деревини: 38 мм, Діаметр свердління сталі: 13 мм, Швидкість холостого ходу 1-ша передача: 0-500 об/хв, холостий хід 2-га передача Швидкість: 0-2000 об/хв, Ширина: 79 мм, Висота: 261 мм, Довжина: 172 мм, Вага (з акумулятором): 1.84 кг. Значення вібрації K: 42856 м/с², Вібрація: 2,5 м/с², Рівень звукового тиску: 76 дБ(A) Комплект поставки: 1 MAKPAC розмір 2, 2 акумулятори BL1850B, 18 В 5 Аг, зарядний пристрій DC18RC.
Комплект поставки
- MAKPAC Гр. 2
- 2 літій-іонні акумулятори BL1850B, 18 В 5,0 Аг
- Швидкий зарядний пристрій DC18RC
- Подвійний біт PH/LS.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1.8 кг |
| Довжина виробу | 172 мм |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 2 |
| Максимальний крутний момент | (м'який/жорсткий) 22/54 Нм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 172 x 79 x 261 мм - |
| Сходинки крутного моменту | 21+1 |
| Тип | DDF484RTJ |
| Тип приводу | 2-швидкісна |
| Ширина вироби | 79 мм |
| тримач інструменту | швидкознімний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 508 ₴









