
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF489RTJ DDF489RTJ 18 В 5,0 Аг Безщітковий, вкл. 2 акумулятори, вкл. зарядний пристрій
36 033 ₴
- В наявності
- Код: 6075874
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF489RTJ 18V / 5.0 Ah, 2 акумулятори + зарядний пристрій у MAKPAC

Характеристики продукту
- Літій-іонний акумулятор 18 В/5,0 А·год
- Максимальний крутний момент жорсткий/м'який 73/40 Нм
- Рівні крутного моменту 21

Опис
Безщітковий акумуляторний дриль 18 В з новою надкороткою коробкою передач. Крутний момент 73 Нм можна регулювати в 21 крок. Яскравий подвійний світлодіод забезпечує чудову видимість. У деревині можна свердлити отвори діаметром до 38 мм. У металі можна свердлити отвори діаметром до 13 мм.
Характеристика
- XPT - Технологія Xtreme Protection. Оптимальний захист від пилу та бризок води, навіть у складних умовах.
- Захист від надмірного розряду. Пристрій автоматично вимикається, коли акумулятор майже розряджений.
Комплект поставки
- Акумуляторний дриль-шуруповерт
- 2 акумулятори 5,0 Аг
- 1 зарядний пристрій
- МАКПАК

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1.8 кг |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Довжина виробу | 174 мм |
| Максимальний крутний момент | жорсткий/м'який 73/40 Нм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 174 x 81 x 261 мм - |
| Сходинки крутного моменту | 21 |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Ширина вироби | 81 мм |
| тримач інструменту | 1/2"-20UNF |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 033 ₴









